Haverna

Haverna, jak nazýváme naši klubovnu existuje od roku 1974. O této doby byla našimi členy využívána, ne jen jako zázemí pro setkávání členů a mladých hasičů, ale také k setkání se spoluobčany nejen naší obce v rámci různých hasičských či jiných oslav obce Jakubčovice.
Na Haverně se vždy scházeli mladí hasiči ať už v rámci tréninku a přípravy na požární sport, nebo si zahrát pingpong či postavit ptačí budky pod vedením vedoucích.
Protože stav objektu postupně chátral, rozhodli se členové našeho sboru v roce 2010 objekt vlastními silami opravit. V posledních letech bylo na Haverně odpracováno mnoho brigádnických hodin a Haverna znovu začala sloužit nejen starším členům, ale hlavně mladým členům a dětem našeho sboru jako zázemí pro jejich aktivity.

Opravy HAVERNY jsme v rámci projektu „ZKULTURNĚNÍ OBJEKTU HAVERNA, SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JAKUBČOVICE“ který se stal součástí realizace místní rozvojové strategie  MAS Opavsko na roky 2014-2020 s názvem "Opavsku to oMAStíme“ a s podporou EU, jmenovitě Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 - 2020 jsme zdárně dokončili v roce 2022.

Havernu lze využívat i k soukromým účelům. Pokud tedy máte zájem uspořádat na Haverně například rodinnou oslavu narozenin, můžete si ověřit volný termín na této adrese: https://www.supersaas.cz/schedule/HAVERNA/Rezervacni_system_HASICI  

Pro zarezervování Vámi zvoleného termínu HAVERNY prosím kontaktujte Romana Kudělu na tel.: 728 989 053 

Galerie

Takto může vypadat Vaše oslava na Haverně.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte v obraze!

Zadáním emailové adresy souhlasíte se zasíláním newsletterů. K žádným jiným účelům není email používán. Můžete se kdykoliv z odběru odhlásit.

Dobrovolní hasiči z Jakubčovic

Hledáme nové členy jednotky

Máš zájem stát se členem naší výjezdové jednotky? Jsi starší 18 let? Máš dobrý zdravotní stav? Chceš do party lidí, kteří chtějí pomáhat ostatním lidem v nouzi?

Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na email: sdh.jakubcovice@seznam.cz