Odvoz a úklid dřeva na Havernu

9. 1. 2021

Díky Městu Hradec nad Moravicí, které nám darovalo za odvoz ořechové dřevo, Tomáši Sonnkovi, který dřevo pomohl se svým nákladním automobilem dřevo převézt z Hradece nad Moravicí do Jakubčovic a ochotným členům našeho sboru budeme mít na Haverně čím topit. Snad již brzy ten zlý COVID19 ustoupí a my se budeme moci opět všichni společně sejít. Odvoz dřeva byl proveden 30.11.2020 a úklid pak 6.12.2020.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte v obraze!

Zadáním emailové adresy souhlasíte se zasíláním newsletterů. K žádným jiným účelům není email používán. Můžete se kdykoliv z odběru odhlásit.

Dobrovolní hasiči z Jakubčovic

Hledáme nové členy jednotky

Máš zájem stát se členem naší výjezdové jednotky? Jsi starší 18 let? Máš dobrý zdravotní stav? Chceš do party lidí, kteří chtějí pomáhat ostatním lidem v nouzi?

Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na email: sdh.jakubcovice@seznam.cz