Radostně oznamujeme, že jsme úspěšně realizovali náš projekt s podporou MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINY OPAVSKO Z.S.

30. 11. 2022

Projekt s názvem „ZKULTURNĚNÍ OBJEKTU HAVERNA, SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JAKUBČOVICE“ se stal součástí realizace místní rozvojové strategie  MAS Opavsko na roky 2014-2020 s názvem "Opavsku to oMAStíme“.

S podporou EU, jmenovitě Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 - 2020, jsme realizovali:

Stavební úpravy sociální místnosti se sprchou, dokončili skladovací prostory, pořídili regál pro uskladnění mobilních lavic a stolů využívaných v rámci našich spolkových akcí, zateplili fasádu našeho objektu a pořídili základní gastro nerezové vybavení do kuchyně naší klubovny.

Výsledky projektu se pozitivně odrazily v lepší prezentaci naší činnosti pro členy našeho sboru a všechny spoluobčany naší obce. Důležitým výsledkem je také zlepšení podmínek pro aktivity našim dětem a dorostu, kdy dokončené prostory společné klubovky budou moci 100% využívat.

Více informací o podpoře a činnosti MAS Opavsko naleznete na http://www.masopavsko.cz

Galerie

zpět

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte v obraze!

Zadáním emailové adresy souhlasíte se zasíláním newsletterů. K žádným jiným účelům není email používán. Můžete se kdykoliv z odběru odhlásit.

Dobrovolní hasiči z Jakubčovic

Hledáme nové členy jednotky

Máš zájem stát se členem naší výjezdové jednotky? Jsi starší 18 let? Máš dobrý zdravotní stav? Chceš do party lidí, kteří chtějí pomáhat ostatním lidem v nouzi?

Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na email: sdh.jakubcovice@seznam.cz