Radostně oznamujeme, že realizujeme svůj nový projekt s podporou Místní akční skupiny Opavsko z.s.

11. 4. 2021

Projekt s názvem „ZKULTURNĚNÍ OBJEKTU HAVERNA, SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JAKUBČOVICE“ se stal součástí realizace místní rozvojové strategie  MAS Opavsko na roky 2014-2020 s názvem "Opavsku to oMAStíme“.

S podporou EU, jmenovitě Programu rozvoje venkova ČR na období 2014 - 2020, bude realizováno:

Dokončení stavebních úprav sociální místnosti se sprchou, skladovacího prostoru, pořízení regálu pro uskladnění mobilních lavic a stolů využívaných v rámci našich spolkových akcí, zateplení fasády našeho objektu a pořízení základního gastro nerezového vybavení do kuchyně naší klubovny.

Čímž přispějeme k posílení místního rozvoje spočívající v podpoře dokončit stavební úpravy klubovny HAVERNA. Výsledky projektu se pozitivně odrazí v lepší prezentaci naší činnosti pro členy našeho sboru a všechny spoluobčany naší obce. Důležitým výsledkem je také nabídnout našemu dorostu a dětem dokončené prostory společné klubovky, které budou moci bezezbytku 100% využívat.

Více informací o podpoře a činnosti MAS Opavsko naleznete na http://www.masopavsko.cz

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte v obraze!

Zadáním emailové adresy souhlasíte se zasíláním newsletterů. K žádným jiným účelům není email používán. Můžete se kdykoliv z odběru odhlásit.

Dobrovolní hasiči z Jakubčovic

Hledáme nové členy jednotky

Máš zájem stát se členem naší výjezdové jednotky? Jsi starší 18 let? Máš dobrý zdravotní stav? Chceš do party lidí, kteří chtějí pomáhat ostatním lidem v nouzi?

Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na email: sdh.jakubcovice@seznam.cz